Střední škola elektrotechniky a strojírenství – jistoty do budoucna

Kdo z nás by si nepřál, aby jeho dítě studovalo na střední škole, která ho baví, ale také má výborné předpoklady do budoucna, co se týče uplatnění studentů po ukončení zvoleného učebního oboru. K oblíbeným a vzdělané, zručné a šikovné žáky „plodící“, patří Střední škola elektrotechniky a strojírenství v Praze.

Nabídka oborů pro kluky i holky

Je tradiční vidět docházet na střední školu se zaměřením na elektrotechniku a strojírenství mladé muže. Ovšem nejen kluci mají tyto obory rádi. Najde se tu i tam dívka, která si přeje studovat střední školu s tímto zaměřením. Střední škola elektrotechniky a strojírenství nabízí strojírenské obory, elektrotechnické obory i ekonomické a dopravní obory.

Na této škole budou vaše děti učit zkušení, erudovaní a empatičtí učitelé, kteří jsou u žáků oblíbení. Naučí se rozebrat motor, což už mnozí při nástupu do školy umí, nebo zkoušeli doma s otcem nebo dědou, strýcem… Ale co třeba podívat se, jak vypadá „vykuchaný“ motor letadla? Nebo jak funguje mechanismus vrtule? Takových krásných kousků je tady mnoho.

Spousta zajímavostí, které si budou chtít zkusit i rodiče

Škola Praha také umožňuje v dopravním sále vyzkoušet zájemcům zabezpečovací zařízení, která simulují provoz na železnici. Jedná se o skvělé ovládání vlaků.

Žáci si tady mohou vyzkoušet tisknutí 3D. Jsou to vesměs drahé hračky, ale kdo by si s takovou tiskárnou nechtěl hrát? Vytisknout se dá kde co, 3D tiskárna je cool a udiví mnohé, jak postupně dává „život“ tomu, co žáci tisknou.

Ve Střední škole elektrotechniky a strojírenství je skutečně zábava. Žáky studium baví, protože každý den zažívají něco, co je zajímavé, legrace a nové.

Pokud se rozhodnete pro přihlášení vašeho dítěte ke studiu do pražské zmíněné střední školy, budete bezesporu spokojeni vy i váš syn či dcera.

Předchozí článekMagnetické rohože

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram