Výroba plastů – polotovary, desky a hotové díly pro různé využití

Výroba plastů je klíčová pro řadu různých oblastí, ať už jde o průmysl, reklamu, stavebnictví, či třeba obchod. Profesionální výrobce nabízí kvalitní produkty, které najdou různé využití. Samozřejmostí je přitom profesionální servis a rychlé dodání.

Pestrá nabídka

Výrobce plastových desek Mepla s.r.o. má ve své nabídce PVC, PE a PP desky a tyče v uživatelské kvalitě. Vybírat můžete z různých plastových polotovarů. Dostupné jsou plastové desky o tloušťce od 1 do 120 mm, a to v extrudované a lisované kvalitě. Potěší také pestrý výběr barev a rozměrů, snadno tak vyberete to pravé pro svůj projekt. Výroba plastů je flexibilní a společnost tak dokáže reagovat i na specifické požadavky, získáte tak kvalitní plastové produkty pro jakékoli využití.

Vysoká kvalita

Výroba plastových desek a vývoj plastových polotovarů jsou udržovány ve vysoké kvalitě. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva, nenajdete v nich těžké kovy, freony, bisfenol A, změkčovadla a podobně. Produkty jsou nezávadné pro potraviny a vhodné pro pitnou vodu. Kvalita je zajištěna díky neustálému monitorování procesu výroby. Laboratoř pak umožňuje neustálé inovace a flexibilní úpravy dle vašich požadavků.

Hotové díly

Kromě polotovarů a desek pro vás společnost můžete zajistit také hotové díly. Vysoce moderní CNC obráběcí zařízení umožňují výrobu individuálních dílů dle vašich náčrtků. Velkoformátové CNC stroje navíc umožňují výrobu produktů velkých rozměrů s úzkými tolerancemi. Mezi hlavní výhody patří optimální stupeň využití materiálu, méně svárů a kratší čas montáže. Od jednoho dodavatele tak získáte potřebné kvalitní produkty pro další využití.

Společnost Mepla s.r.o. má dlouhou historii, bohaté zkušenosti a mnoho spokojených zákazníků. Vyberte si i vy ze široké nabídky.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram