Záložní zdroje vám umožní pracovat i v době, kdy jiní budou vyřazeni z provozu

V dnešní době se můžeme setkávat s mnoha typy pomocí, které nám umožňují pracovat i ve chvílích, kdy by to za běžných okolností nešlo. Třeba tehdy, když do firmy není dodávána elektrická energie. Pokud se ale svěříte do rukou odborníků, nebudete rušeni tím, že by došlo k nečekaným výpadkům elektrické energie. Stačí spojit se se společností AWATTECH s.r.o.

Působení společnosti AWATTECH s.r.o.

Pokud máte rádi společnosti s dlouhou dobou působení na trhu, bude se vám tato jistě zamlouvat. Její služby zákazníci využívají již od roku 2000, kdy působila nejdříve ve zdravotnictví. Postupně rozšířila své aktivity všude tam, kde je potřeba zajistit nepřetržité napájení, prakticky tedy do všech oblastí průmyslu.

AWATTECH s.r.o. vám nabízí prodej záložních zdrojů, na které se můžete plně spolehnout. Společnost zajišťuje nepřetržitý přísun elektrické energie jak do domácností, tak do nemocnic nebo výrobních závodů. Zabývá se komplexními službami souvisejícími se záložními zdroji UPS.

Poptávat u této zkušené firmy můžete návrh konkrétního řešení dle vaší situace a potřeb, prodej a instalaci záložních zdrojů UPS, servis veškerých záložních zdrojů UPS nebo kompletní poradenství v celé této oblasti.

Prodej, servis záložních zdrojů i jejich instalaci zajišťuje po celé České republice i na Slovensku. Nabízí vypracování nabídky možných záložních zdrojů na míru dle potřeb klienta. Díky kvalitnímu servisu je zajištěno, že záložní zdroje plní svou funkci dlouhodobě a naprosto spolehlivě. Společnost si poradí i v případě, že máte nestandardní požadavky. Taková zadání jsou pro ně příjemnou výzvou.

AWATTECH s.r.o. najdete v Brně na adrese Černopolní 841/8a, na awattech.cz, také je můžete kontaktovat na obchod@awattech.cz nebo servis@awattech.cz.

Více informací najdete na uvedených webových stránkách, kde je i formulář, který stačí vyplnit s vaší poptávkou či dotazem ohledně instalace záložních zdrojů či jiným, a odeslat. Společnost vás bude neprodleně kontaktovat.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram